מעילים לספרי תורה

 בחר את דגם המעיל לספר תורה ממבחר הדגמים באתר, בחר צבע בד, הכן את נוסח להקדשה ואת גודל הקלף של ספר התורה

מומלץ לשלוח מייל עם כל הפרטים הנחוצים [email protected]

 להסברים ולשרות צור קשר 03-6436643 זמן אספקה משוער למעיל עד שבועיים

קרא עוד

איך מייצרים מעיל לספר תורה

ישנם כמה סוגים של יצור מעיל לספר תורה, האחת כמו פעם, רקמה ידנית על בד בדרך כלל קטיפה, ובזה מתחלק לשניים, למעלה ולחסרון, למעלה כשזו אמנית שידיה ידי זהב ויצירתה אטרקטיבית דווקא בכישרון ידיה, ולא דווקא בדיוק כמכונה, ולחסרון הם אלו הרוקמות הפרטיות הממוצעות שיודעים לרקום אבל לא "אמניות" אלא עושות חיקוי לדגמים קיימים, מה שמעלה אצל אמנית אצלה הוא חסרון, משום שחוסר הדיוק בולט לעין, וההעתק לא דומה למקור וסימטריות לא תמיד מוקפדת. המעלה שמחיר המעיל לספר תורה זולה יותר מרקמת אמנית ורקמת מכונה במפעל.

האופן השני ביצירת מעיל לספר תורה הוא ברקמת מכונה דיגיטלית ובזה משתנה מעסק לעסק, ותלוי בגודל המכונה, התהליך מתחיל בהדמיה שמתבצעת עבור הלקוח בצורה ממוחשבת, לאחר מכן עושים קבצים המכונים "קבצי דיגיטציה"  הם הקבצים שמכונת הרקמה יודעת לרקום, מכניסים את הבד למכונה ורוקמים בשלבים שכבות שכבות של רקמה, ומחליפים צבע כשצריך, לאחר מכן תופרים לבד הרקום בטנה וסרטים מהצדדים, עם סרט חזק כדי שלא יקרע וימשך בידים, וכמובן לכל מעיל מוסיפים חגורה שתוספת את הספר תורה הדוק, וטבעות עץ למניעת שחיקת כניסת העץ חיים לראש המעיל לספר תורה.

ההבדל בין מעיל לספר תורה יקר ללא יקר הוא בדרך כלל כמות התפרים שישנם במעיל לספר תורה, ובשפה המקצועית נקרא "זמן מכונה".

במתניה רוקמים ותופרים מעילים לספרי תורה 25 שנה, אנחנו עושים דגמים חדשים כל הזמן, ברקמה צפופה ומרשימה, ברמת גימור גבוה ברוך ה', אתם מוזמנים לקבל הצעה אנחנו מבטיחים לתת לכם ערך כספי אמיתי עבור המעיל לספר תורה שתרכשו אצלינו.

למה כיסוי לספר תורה לבן יקר יותר ב 25%?

הסיבה לזה פשוטה, המכונה משומנת בגריז, והתנועה של המחטים פעמים שיורקת גריז, ובד לבן לא מתנקה מגריז, מה שהופך את מלאכת הרקמה למורכבת כי צריכים לרקום את פרוכת לספר תורה עם כיסוי פלסטיק דק שלאחר הרקמה מסירים אותו בעבודת נמלים מבעד לתפרים.

אם לא מצאת את פרוכת לספר תורה שאתה אוהב פשוט כתוב לנו [email protected] עם תיאור המעיל המבוקש, ונשלח לך דגמים ישר למייל 

Product was successfully added to your shopping cart.

מעיל לספר תורה

קבע כיוון יורד

פריטים 1 עד 50 מתוך 228 סה"כ

קבע כיוון יורד

פריטים 1 עד 50 מתוך 228 סה"כ