פרוכת לבימה

מקטיפה משובחת ובעבודה ישראלית מוקפדת. בחר כיסוי לבימה בעיצוב שאתה אוהב, בדוק מידות שולחן ושוליים, ומאיזה צד,

עדכן אותנו במייל [email protected] ונשלח לך סקיצה והמחיר לכיסוי התיבה.

 מומלץ לשלוח מייל עם כל הפרטים הנחוצים להסברים ולשרות צור קשר 03-6436643 זמן אספקה משוער למעיל עד שבועיים

לקטלוג סקיצות של לקוחות לכיסוי בימה לחץ

איך מייצרים פרוכת לבימה

ישנם כמה סוגים של יצור פרוכת לבימה, האחת כמו פעם, רקמה ידנית על בד בדרך כלל קטיפה, ובזה מתחלק לשניים, למעלה ולחסרון, למעלה כשזו אמנית שידיה ידי זהב ויצירתה אטרקטיבית דווקא בכישרון ידיה, ולא דווקא בדיוק כמכונה, ולחסרון הם אלו הרוקמות הפרטיות הממוצעות שיודעים לרקום אבל לא "אמניות" אלא עושות חיקוי לדגמים קיימים, מה שמעלה אצל אמנית אצלה הוא חסרון, משום שחוסר הדיוק בולט לעין, וההעתק לא דומה למקור וסימטריות לא תמיד מוקפדת. המעלה שמחיר הפרוכת לבימה זולה יותר מרקמת אמנית ורקמת מכונה במפעל.

האופן השני ביצירת פרוכת לבימה הוא ברקמת מכונה דיגיטלית ובזה משתנה מעסק לעסק, ותלוי בגודל המכונה, התהליך מתחיל בהדמיה שמתבצעת עבור הלקוח בצורה ממוחשבת, לאחר מכן עושים קבצים המכונים "קבצי דיגיטציה"  הם הקבצים שמכונת הרקמה יודעת לרקום, מכניסים את הבד למכונה ורוקמים בשלבים שכבות שכבות של רקמה, ומחליפים צבע כשצריך, לאחר מכן תופרים לבד הרקום בטנה וסרטים מהצדדים, עם סרט חזק כדי שלא יקרע וימשך בידים.

ההבדל בין פרוכת לבימה יקר ללא יקר הוא בדרך כלל כמות התפרים שישנם בפרוכת לבימה, ובשפה המקצועית נקרא "זמן מכונה".

במתניה רוקמים ותופרים פרוכת לבימה 25 שנה, אנחנו עושים דגמים חדשים כל הזמן, ברקמה צפופה ומרשימה, ברמת גימור גבוה ברוך ה', אתם מוזמנים לקבל הצעה אנחנו מבטיחים לתת לכם ערך כספי אמיתי עבור הפרוכת לבימה שתרכשו אצלינו.

למה פרוכת לבימה לבן יקר יותר ב 25%?

הסיבה לזה פשוטה, המכונה משומנת בגריז, והתנועה של המחטים פעמים שיורקת גריז, ובד לבן לא מתנקה מגריז, מה שהופך את מלאכת הרקמה למורכבת כי צריכים לרקום את הפרוכת לבימה עם כיסוי פלסטיק דק שלאחר הרקמה מסירים אותו בעבודת נמלים מבעד לתפרים.

אם לא מצאת את הפרוכת לבימה שאתה אוהב אז פשוט כתוב לנו במייל עם תיאור הכיסוי לבימה המבוקש, ונשלח לך דגמים ישר למייל  [email protected] 

Product was successfully added to your shopping cart.

כיסויים לבימה

קבע כיוון יורד

פריטים 1 עד 50 מתוך 74 סה"כ

קבע כיוון יורד

פריטים 1 עד 50 מתוך 74 סה"כ